Odnowienie podpisu już od 95zł netto !!!

logo_certum

Nasza firma jako Autoryzowany Partner Unizeto Technologies SA proponuje Państwu odnowienie kwalifikowanego podpisu elektronicznego CERTUM. Do przeprowadzenia procesu odnowienia potrzebny jest kod aktywacyjny. Koszt zakupu tego kodu wynosi:

  • 95zł + 22% VAT za kod odnawiający podpis na 1 rok

  • 130zł + 22% VAT za kod odnawiający podpis na 2 lata.

Nasza firma wysyła kod odnawiający podpis w ciągu max. 8 godzin od daty złożenia zamówienia (od daty zapłaty).

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy następujące ścieżki odnowienia:

  1. BASIC – odnowienie dokonujecie Państwo sami. U nas kupujecie Państwo jedynie kod potrzebny do przeprowadzenia procesu odnowienia. Kod wraz z fakturą VAT wysyłamy do Państwa mailem.

  2. STANDARD – Odnowienie dokonujecie sami, ale z naszą pomocą. W ramach świadczonej przez nas pomocy otrzymujecie Państwo (mailem) oprócz kodu do odnowienia i faktury VAT również dokładna instrukcję odnawiania podpisu. W przypadku jakichkolwiek problemów nasi konsultanci telefonicznie pomogą przejść całą procedurę odnowienia. Koszt odnowienia z naszym wsparciem to koszt kodu do odnowienia plus koszt wsparcia technicznego 30zł + 22% VAT.

  3. PREMIUM – Odnowienie podpisu wykonujemy za Państwa. W ramach usługi dojeżdżamy do Państwa, następnie załatwiamy za Państwa wszelkie formalności związane z odnowieniem. Koszt takiego odnowienia to koszt zakupu kodu do odnowienia plus koszt aktywacji odnowienie 75zł + 22% VAT. Jeżeli siedziba Klienta mieści się poza Kaliszem – do tego dochodzą koszt dojazdu (ustawowa kilometrówka).

Ścieżka BASIC dedykowana jest dla instytucji/firm które chcą odnowić podpis i dysponuje wiedzą potrzebną do odnowienia. Kod odnowienia i fakturę VAT wysyłamy pocztą elektroniczną więc ścieżka ta jest przeznaczona dla Klientów z całej Polski.

Ścieżka STANDARD jest dedykowana dla instytucji/firm, którzy chcą we własnym zakresie odnowić sobie podpis, ale potrzebują wsparcia w tym procesie. Kod odnowienia, instrukcję odnowienia i fakturę VAT wysyłamy pocztą elektroniczną więc ścieżka ta jest przeznaczona dla Klientów z całej Polski.

Ścieżka PREMIUM – dedykowana jest dla instytucji/firm, którzy chcą scedować na naszą firmę wszelkie formalności związane z procesem odnawiania certyfikatu. Ze względu na koszty dojazdu, ta ścieżka przeznaczona jest dla Klientów, których siedziba nie jest oddalona więcej niż 200km od Kalisza.

Po przeprowadzeniu procesu odnowienia podpisu elektronicznego – nowy certyfikat zostanie do Państwa wysłany na wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej w ciągu ok. 7 dni. Certyfikat ten należy następnie umieścić na posiadanej przez Państwo karcie kryptograficznej. Następnie należy skonfigurować oprogramowania, w którym korzystacie z podpisu (np. Płatnik ZUS). Nasza firma świadczy usługi związane z wgraniem certyfikatu na kartę i konfiguracji Płatnika. Oto cennik takiej usługi:

  • Usługa instalacji nowego certyfikatu i konfiguracji programu Płatnik – na miejscu u Klienta – 75zł + 22% VAT plus ewentualnie koszt dojazdu do Klienta (dla Klientów spoza Kalisza)
  • Usługa wsparcia technicznego, w ramach której Klient otrzyma pełną pisemną instrukcję jak wgrać nowy certyfikat oraz jak skonfigurować Płatnika. W ramach usługi Klient otrzymuje również telefoniczne wsparcie w zakresie wgrywanie nowego certyfikatu i konfiguracji Płatnika. Koszt takiego wsparcia technicznego to 40zł + 22% VAT.