Zestawy MultiBox już w sprzedaży !!!

szyfrowanieW naszej ofercie pojawił się dawno oczekiwany produkt: zestaw MultiBox. Zestaw MultiBox Standard zawiera certyfikat kwalifikowany, który może być wykorzystywany przez osoby podpisujące dokumenty (w tym deklaracje do ZUS, e-deklaracje podatkowe) w imieniu własnym lub w imieniu innych podmiotów (przedsiębiorstw, instytucji, administracji samorządowej, administracji rządowej). W zestawie znajduje się także certyfikat niekwalifikowany o zasięgu globalnym (zgodne ze standardem Web Trust). Certyfikat ten zapewnia bezpieczeństwo przesyłanej korespondencji elektronicznej (szyfrowanie i podpisywanie poczty e-mail), skuteczną ochronę przed przechwyceniem, lub sfałszowaniem danych przekazywanych drogą elektroniczną a także daje możliwość uwierzytelnianie użytkownika w systemach IT oraz aplikacjach WWW.

CERTUM PCC jako jedyne centrum certyfikacji w Polsce świadczy kwalifikowane usługi certyfikacyjne zgodnie z międzynarodowymi standardami WebTrustSM/TM.

W naszej ofercie są zestawy w wersji STANDARD i MINI, w wersji z certyfikatem niekwalifikowanym Basic ID i Enterprise ID. Oto cennik:

MultiBox Standard
karta kryptograficzna, oprogramowanie, certyfikat k walifikowany, certyfikat niekwalifikowany
Netto Brutto
Zestaw MultiBox Standard z certyfikatem Basic ID – ważność 1 rok 289,00 zł 355,47 zł
Zestaw MultiBox Standard z certyfikatem Enterprise ID – ważność 2 lata 342,00 zł 420,66 zł

 

 

MultiBox Mini
karta kryptograficzna, oprogramowanie, certyfikat kwalifikowany, certyfikat niekwalifikowany
Netto Brutto
Zestaw MultiBox mini z certyfikatem Basic ID – ważność 1 rok 299,00 zł 367,77 zł
Zestaw MultiBox mini z certyfikatem Enterprise ID – ważność 2 lata 345,00 zł 424,35 zł